Multamäkifest: Tuure Kilpeläinen, Samae Koskinen, Sir Elwoodin hiljaiset värit, Pariisin kevät, Pehmoaino, Kuningasidea, Nypykät, Moon shot, Bee, Windows95man, Darude, Block of Flats, Matka Maailman Ympäri, Ex Tuutiz, Ikinä, Kiki, Ylävire, Thelise ym.
02.08. - 03.08.2024 Liput: 59/89 (1/2pv)€ (liveto.io)
Tawastia Stomp: Batmobile (NLD), Frenzy (GBR), Hillbilly Moon Explosion (SUI), Hola Ghost & Haunted Horns (DNK), Graveyard Johnnys, Knocksville, Bullet Biters, The Caravans, The Peacocks, Hanna Hush, The Nevrotix, Night Nurse
30.09. - 01.10.2022 Liput: 32,5/42,5/68,5 (pe/la/2pv)€ (tiketti.fi)
Waltikan Venetsialaiset: Kaija Koo, Uniklubi, The Baseballs (DEU), Luukas Oja, Vesala, Martti Servo & Napander, Stig, Sara Siipola, Jonne Aaron
pe 26.08.2022 17:00 Liput: 29,9-59,9/99,9 (1/2pv)€ (lippu.fi)
The Beat Goes On Festival: The First, Topmost, Jim & The Beatmakers, The Sounds, The Esquires, The Scaffolds, The Roosters, Express, The Strangers, Tinos, The Oldies, Sixties Jokers, The Sixties Blondies
la 24.09.2022 16:00 Liput: 51,50 € (lippu.fi)
Dark River Festival: Dark Tranquillity (SWE), The Haunted (SWE), Be'lakor (AUS), Machinae Supremacy (SWE), Shade Empire, One Morning Left, Verikalpa, Demonic Death Judge ym.
la 12.08.2023 Liput: 46,4-66,60/89,90-93,30/102,9 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Tikkurila Festivaali: Haloo Helsinki!, Apulanta, Samu Haber, Popeda, The Rasmus, Behm, J. Karjalainen, Anna Puu, Gasellit, Elastinen, Portion Boys, Bess, Erin, Michael Monroe, Mikael Gabriel, Vesterinen Yhtyeineen, Abreu, The 69 Eyes, Stig, Viivi ym.
20.07. - 22.07.2023 Liput: 99/139/155 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Ilosaarirock: Benson Boone (USA), Bess, Frank Carter & The Rattlesnakes (GBR), The Prodigy (GBR), VV, Gettomasa, Ismo Alanko, JVG, Knipi, Nelli Matula, Pihlaja, Sexmane, Turisti ym.
pe 14.07.2023 Liput: 109/159/189 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Työväen Musiikkitapahtuma: Erja Lyytinen, J. Karjalainen, The Troubled Three (SWE), Pete Parkkonen, Steve 'n' Seagulls, Vesterinen Yhtyeineen, Kimmo Pohjonen, Paleface, Anna Eriksson, Ismo Alanko, Nyrkkitappelu, Bess, Roamin' Street Band ym.
26.07. - 30.07.2023 Liput: 55/99,50 (1/4pv)€ (tiketti.fi)
Porispere: Airbourne (AUS), Gettomasa, The Rasmus, Anna Puu, J. Karjalainen, Gasellit, Stratovarius, Viikate, Ursus Factory, Diablo, Business City, Lyömättömät, Antti Autio, Mary Ann Hawkins, Asa
la 05.08.2023 Liput: 65/110 (1/2pv)€ (ticketmaster.fi)
Wibes Festival: Ilkka Arola Sound Tagine, Laineen Kasperi, Maan Tomu, Resound, Salamari Sound System, Howska, Dub Vallila, Joonas Hauveli, Jesper Aisti, Kuja Orchestra, Mikko Heikinpoika, Karoliina Pärnänen, Mary Ann Hawkins, Uusi Tapuli, The Blassics ym.
11.08. - 13.08.2023 Artistit: Ilkka Arola Sound Tagine, Laineen Kasperi, Maan Tomu, Resound, Salamari Sound System, Howska, Dub Vallila, Joonas Hauveli, Jesper Aisti, Kuja Orchestra, Mikko Heikinpoika, Karoliina Pärnänen, Uusi Tapuli, The Blassics, The Shameless Shongololo Band, Emjoy Reggae Band, Mary Ann Hawkins
Liput: 80 (3pv)€ (biletti.fi)
Ruisrock: Alesso (SWE), Lil Yachty (USA), Zara Larsson (SWE), The 1975 (GBR), Denzel Curry (USA), Ibe, Jvg, Samu Haber, Arppa, Cledos, Etta, Gasellit, Jambo, Käärijä, Karri Koira, Knife Girl, Lauri Haav, Maija Vilkkumaa, Malla, Ramses II, Yona ym.
pe 07.07.2023 Liput: 125/205/225 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Radio Nova Festivaali: Black Eyed Peas (USA), Anastacia (USA), Icona Pop (SWE), Gettomasa, Elastinen, Abreu, The Rasmus, Juha Tapio, Günther (SWE), E-Rotic (DEU), Basic Element (SWE), Solid Base (SWE), Aikakone, Mohombi (SWE), Millennium Project
la 17.06.2023 14:00 Liput: 89/159 (1/2pv) €
Kesärauha: The Sounds (SWE), Maustetytöt, Paperi T, Sevdaliza (IRN), 22-pistepirkko, Anna Järvinen, Asa Bäänd II, Combos (NOR), Elias Gould, Draama-helmi, Girl Scout (SWE), Lähiöbotox, Muscular, Pehmoaino, Ruissalo Amping, Waterbaby (SWE) ym.
su 18.06.2023 Liput: 100/125/145 (1/2/3pv)€ (lippu.fi)
Sideways: M83 (FRA), Anna Puu, Ruusut, Billy Nomates (GBR), Billy Woods (USA), The Comet Is Coming (GBR), Desire (CAN), Jehnny Beth (FRA), Kælan Mikla (ISL), Los Bitchos (GBR), Maja Francis (SWE), Panda Bear & Sonic Boom (GBR), Supersilent (NOR) ym.
la 10.06.2023 Liput: 100/150/165 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Jytäkesä Go-Go: Lama, 22-Pistepirkko, Jukka Nousiainen & Kumpp., Melrose, The Barefoot Brothers, Joni Ekman Group, Mary Ann Hawkins, Puhelinseksi, Risto, Tryer, Wasted, Cobralife, Stinkbird, Rokets, Lala Salama
pe 28.07.2023 16:30 Liput: 58,50/68,50/101,50 (pe/la/2pv)€ (tiketti.fi)
Off Road Festival: Master Boot Record (ITA), The Coffinshakers (SWE), Kannabinõid (EST), Musta Paraati, Xysma, Hidria Spacefolk, Stoned Statues, Black Magic Six, Vermilia, King Satan, Dome Runner, Alpha Commando
15.09. - 16.09.2023 Liput: 26/46,50 (1/2pv)€ (lippu.fi)
The Beat Goes On - Back To The Sixties: Danny, Eero Raittinen, The First, Topmost, Jim & The Beatmakers, The Sounds, The Esquires, The Scaffolds, The Roosters, Express, The Strangers, Tinos, The Goldies, Sixties Jokers, The Sixties Blondies
la 28.10.2023 16:00 Liput: 53,60 € (lippu.fi)
Yhteinen ilta Pekan kanssa: DJ Pexi, The Shubie Brothers, Olavi Uusivirta, Mari Perankoski, Jouni Hynynen, Jarkko Martikainen, Piritta Lumous, Heikki Salo, Loiriplukari, Antti Reini, Antinranta, Sam Huber & Elliot's Crazy Compass
ke 10.01.2024 18:00 Liput: 14,50 € (tiketti.fi)
Rites Of North - Hevimesta: Azaghal, Sacrilegious Impalement, Inferia, Festerday, Galvanizer, Dispyt, Cannibal Accident, Ondfødt, The Howl, Goatroach
pe 26.01.2024 18:00 Liput: 24,90 (2pv)€ (lippu.fi)
Ruisrock: PMMP, Stormzy (GBR), The Chainsmokers (USA), Louis Tomlinson (GBR), Trippie Redd (USA), Alok (BRA), Joker Out (SLO), Sexyy Red (USA), Yaeger (SWE), Don Toliver (USA), J Hus (GBR), Offset (USA), Ashnikko (USA), Bar Italia (GBR), Mø (DNK) ym.
04.07. - 07.07.2024 Liput: 135/220/240 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Jytäkesä Go Go: The Soundtrack Of Our Lives (SWE), Jjylli & Kuoppis - Music Of Kingston Wall, Atomirotta, Litku Klemetti, Maustetytöt, Dave Lindholm, Asa Bäänd II, Jukka Nousiainen Trio, Lasten Hautausmaa, Laineen Kasperi & Palava Kaupunki, Hola Ghost (DN
26.07. - 27.07.2024 Liput: 72,50/119,50 (1/2pv)€ (tiketti.fi)
Kuopiorock: The Prodigy (GBR), Gene Simmons Band (USA), Apulanta, Amaranthe (SWE), Eppu Normaali, Stratovarius, Suburban Tribe, Blind Channel, Hardcore Superstar (SWE), Jjylli & Kuoppis - Music Of Kingston Wall, Tarot, Turmion Kätilöt, Maija Vilkkumaa ym.
25.07. - 27.07.2024 Liput: 105/135/165 (1/2/3pv)€ (tiketti.fi)
Odysseus: Ainon, Dan Nicholls, Heta Bilaletdin, Islaja, Janne Westerlund, Jonathan Bäckström Quartet, Lost Girls (NOR), Olli Ahvenlahti New Quintet, Oren Ambarchi, Superposition, Varropas, Verneri Pohjola, Y-Otis, Aino Juutilainen, Enji ym.
19.07. - 20.07.2024 Liput: 59/69/109 (pe/la/2pv)€ (tiketti.fi)
Työväen Musiikkitapahtuma: Arppa, Kotiteollisuus, Suistamon Sähkö, Saimaa, Leavings & Timo Rautiainen, Isac Elliot, Salla Flinkman, Atomirotta, Lenni-Kalle Taipale & Osmo Ikonen, Kolmas Nainen, Eini, Bee, Coitus Int 50 Revival, Mary Ann Hawkins ym.
25.07. - 28.07.2024 Liput: 55-65/109 (1/4pv)€ (tiketti.fi)